Badania rynku

Analiza konkurencji


Dowiedz się wszystkiego o twojej konkurencji

Jak sprzedają liderzy w twojej branży, na czym opiera się sukces wiodących firm w twojej aglomeracji, poznaj fundament sukcesu swojej konkurencji i wykorzystaj go w planowaniu rozwoju swojego projektu lub firmy.Wskaż nam firmę do szczegółowej analizy lub zamów badanie konkurencji w skali regionu lub kraju.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Sprawdzimy jak sprzedaje twoja konkurencja

Sprawdzimy jakie kanały sprzedaży usług lub towarów twojej konkurencji przynoszą jej największy dochód i najniższy koszt, wykonamy rys polityki sprzedażowej i cenowej, stworzymy dla Ciebie pełną interpretację skalową wraz z rekomendacją jak zastosować pomysły i sukcesy twojej konkurencji w swojej firmie, jakie kanały sprzedaży są optymalne a także gdzie istnieją nisze rynkowe które pozwolą Ci budować konkurencyjną ofertę względem względem innych firm.

Sprawdzimy marketing twojej konkurencji

Dowiemy się dla Ciebie jak reklamuje się twoja konkurencja, które kanały przynoszą jej szczególny duży zasięg i efektywność a które są dla niej martwym kosztem. Za pomocą kompleksowej analizy działań marketingowych w twojej branży pomożemy Ci zminimalizować ryzyko inwestycyjne na etapie planowania swojej kampanii reklamowej w oparciu o błędy i sukcesy marketingowe twoich konkurentów.

Pokażemy Ci słabe strony twojej konkurencji

Pokażemy Ci problemy i wyzwania które stoją przed twoją konkurencją, dzięki naszemu raportowi unikniesz błędów i kosztów które ponoszą inne firmy w twojej branży, poznasz niezagospodarowane nisze oraz problemy firm konkurencyjnych które możesz wykorzystać budując swoją pozycję i ofertę.

Czego jeszcze dowiesz się o swojej konkurencji?

Poznasz słabe i mocne strony polityki cenowej oraz pełną strategię komunikacji z klientem twojej konkurencji, zasięg firm w sieci, szacowane budżety na reklamę i rozwój, trendy rozwojowe i znacznie więcej.