Badania rynku

Tworzenie strategii rozwoju


Pomożemy Ci zbudować bezpieczną przyszłość twojej firmy.

Tworzymy kompleksowe strategie rozwoju, nasze strategie uwzględniają specyfikę branży, konkurencyjność oferty, budżet i oczekiwania klienta, niezbędne modyfikacje lub rozbudowę modelu biznesowego i znacznie więcej.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Wskażemy Ci obszary zwiększonych szans i ryzyka inwestycyjnego.

W oparciu o analizę trendów w twojej branży zaproponujemy Ci kierunki inwestycyjne oferujące bezpieczeństwo, skalowalność oraz najlepszą relację koszt/efekt. Wskażemy Ci również ślepe uliczki rozwoju, obszary rynku oraz elementy oferty których monetyzacja może wymagać zbyt dużych nakładów lub wiąże się z innym typem ryzyka narażającym Cię na utratę kapitału lub stratę marki.

Wskażemy Ci perspektywiczne produkty lub elementy oferty

W oparciu o trendy, konkurencyjność oraz historie sukcesu liderów twojej branży utworzymy ofertę usług lub produktów która pozwoli Ci wyróżnić się na tle nawet najstarszych branż, odświeżymy listę ofert i usług, stworzymy innowacyjne formy realizacji podaży lub rozpoznamy i wskażemy szczególnie korzystne pod kątem monetyzacji nisze rynkowe.

Stworzymy dla Ciebie kompleksowy program sprzedaży twojej oferty

Od programu rekrutacji i szkolenia zespołów sprzedażowych, przez networking i PR branżowy aż po marketing, reklamę online i offline oraz sprzedaż bezpośrednią. Przygotujemy dla Ciebie precyzyjny i kompleksowy program sprzedaży twoich usług lub produktów wraz z celami sprzedażowymi oraz planową eskalacją twojego przychodu w oparciu o chłonność i nasycenie twojej branży oraz możliwości dotarcia do klienta.

Pomożemy Ci wdrożyć nasz plan rozwoju

Utworzymy dla Ciebie procedury rekrutacyjne i szkoleniowe, zbudujemy zaplecze IT oraz marketingowe i reklamowe a na życzenie podejmiemy się nadzoru i budowy polityki sprzedażowej lub strategii monetyzacji twojego projektu lub firmy.