Reklama w sieci

Pozycjonowanie


Pozycjonowanie to więcej niż linki, kompleksowe usługi z zakresu SEO dla wielu są przyszłością, dla nas to codzienność.

E-commerce

Proponujemy Państwu usługi SEO/SEM dla sklepów internetowych, pozycjonowanie, optymalizacja oraz modyfikacje struktury pod kątem zwiększenia widoczności. Pozycjonujemy klientów zarówno na platformach dedykowanych (WooCommerce, PrestaShop, Magento) jak i platformach typu SaaS (IAI, Shoper). Specjalizujemy się w tworzeniu zoptymalizowanych struktur, content marketingu. Podejmujemy się pozycjonowania na frazy globalne jak również SEO lokalnego.

Strony firmowe

Pozycjonujemy strony firmowe z ponad czterdziestu branż, tak jak w wypadku sklepów internetowych proponujemy zarówno pozycjonowanie lokalne jak i pozycjonowanie globalne w zależności od potrzeb, wymagań oraz możliwości klienta. W naszym portfolio posiadamy klientów z branż medycznej, budowlanej, finansowej, prawnej oraz wielu innych wysoce konkurencyjnych zawodów. Nasi klienci cieszą się najwyższymi pozycjami w największych aglomeracjach Polski oraz Europy zachodniej.

Serwisy wielkoskalowe

Oferujemy pozycjonowanie oraz tworzenie zoptymalizowanych struktur serwisów wielkoskalowych, nasz dział SEO wspiera programistów w projektowaniu struktur zwiększających widoczność, zautomatyzowanej optymalizacji oraz pozycjonowaniu i modyfikacji gotowych projektów. Dzięki naszemu wsparciu serwisy naszych klientów osiągają czołowe wyniki w kraju, pozycjonujemy zarówno serwisy tematyczne jak i serwisy o profilu otwartym.

Audyty i konsultacje

Na życzenie dokonujemy audytu stanu serwisu klienta, aktualnych działań oraz oceny dotychczasowych działań SEO, w ramach audytów i konsultacji oferujemy sugestie i rekomendacje dotyczące kierunku i strategii działań SEO, modyfikacji niezbędnych aby zwiększyć widoczność i zasięg serwisu lub wybranych jego elementów.