Reklama w sieci

Audyty i konsultacje SEO


ABC SEO i optymalizacji

Jeśli chcesz skonsultować się z nami w kwestiach pozycjonowania i optymalizacji, skontrolować jakość aktualnie prowadzonych działań lub sprawdzić potencjał usług pozycjonerskich w twojej branży oferujemy szereg usług z zakresu porad, konsultingu i wsparcia merytorycznego, zobacz co możemy Ci zaoferować.

Audyt strony, sklepu lub serwisu wielkoskalowego

Na życzenie przeprowadzimy pełen audyt twojego platformy, dzięki audytowi dowiesz się jaką jakość miały obecnie prowadzone działania, w jakim stanie jest twoja witryna, jakie elementy należy poprawić lub zmienić aby zwiększyć widoczność twojego serwisu wśród potencjalnych klientów. Audyt w zależności od tego jak duży objętościowo jest twój serwis może trwać od czterech dni do kilku tygodni.

Po zakończeniu audytu otrzymasz pełen dokument szczegółowo opisujący wykonane działania, stan serwisu na dzień audytu i co najważniejsze precyzyjne rekomendacje i praktyczne porady dotyczące poprawy widoczności twojej witryny w sieci oraz niezbędnych modyfikacji i działań naprawczych. Jeśli twoja strona jest aktualnie pozycjonowana dowiesz się również czy usługa wykonywana jest na odpowiednim poziomie oraz otrzymasz rekomendacje zmian i modyfikacji w prowadzeniu działań pozycjonerskich jeśli będzie to wymagane.

Porady i konsultacje SEO

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat SEO, tego jak pozycjonujemy lub jak wygląda sam proces, czy pozycjonowanie to usługa która w wypadku twojej firmy lub projektu ma sens lub potrzebujesz zasięgnąć innej porady możesz umówić się z nami na konsultacje SEO, nasz specjalista skontaktuje się z Tobą telefonicznie, poprzez Skype lub zaprosimy Cię do swojego biura.