Reklama w sieci

Pozycjonowanie sklepów internetowych


Pozycjonowanie platform e-commerce

Oferujemy usługi pozycjonowania i optymalizacji sklepów internetowych, w naszej ofercie znajdą Państwo pozycjonowanie sklepów opartych na dedykowanych platformach takich jak: Magento, Prestashop, Woocommerce a także sklepy utworzone w ramach SaaS takie jak Shopper, IAI, Redcart. Oprócz standardowych usług pozycjonowania i optymalizacji naszym klientom proponujemy również rozwojowe strategie SEO/SEM. Poniżej poznasz pełen zakres naszych możliwości.

Spersonalizowana strategia SEO

Na etapie analizy sprawdzamy popyt i podaż na kluczowe produkty, poziom wyszukiwań dla długiego ogona, ścisłe frazy główne oraz poziom optymalizacji i wiodące słowa kluczowe na które pozycjonuje się twoja konkurencja. Każda strategia dopasowana jest do możliwości oraz oczekiwań naszego klienta.

Audyt twojego sklepu i sklepów twojej konkurencji

Dzięki wnikliwemu audytowi twojego sklepu oraz liderów w branży w której działasz lub chcesz działać oferujemy Ci twardą statystyczną wiedzę oraz prognozy dotyczące zasięgu, widoczności oraz ruchu który pozyskamy dla twojego sklepu.

Głęboka optymalizacja

Od danych meta po rozbudowane teksty, optymalizację kodu i responsywność i szybkość ładowania dostosujemy twój sklep do wymogów wyszukiwarki oraz przygotujemy go do procesu pozycjonowania.

Pozycjonowanie sklepu

Kiedy już poznamy twoją branżę, zrozumiemy twoje potrzeby, zoptymalizujemy twój sklep oraz zdobędziemy dane na temat twojej konkurencji przyjdzie czas na pozycjonowanie. SEO to dla nas więcej niż sam proces linkowania, w zależności od twoich potrzeb utworzymy dedykowane zaplecza, rozwiązanie wiralne i znacznie więcej. Twój sklep będzie pozycjonowany zgodnie z wytycznymi Google, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa a także wsparty dedykowanym zapleczem wysokiej jakości co pozwoli cieszyć Ci się stale rosnącym zasięgiem, widocznością i sprzedażą.