Tworzenie stron

Tworzenie stron


Tworzymy strony, sklepy oraz serwisy wielkoskalowe

Na potrzeby naszych klientów tworzymy strony firmowe oraz strony wizytówki, sklepy oraz serwisy wielkoskalowe. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu stron i sklepów w technologiach: WordPress, Woocommerce, Prestashop oraz Magento.

Specjalizujemy się w migracjach sklepów z platform SaaS (IAI, Shopper, Redcart), przenoszeniu wypozycjonowanych stron na nowsze formaty z zachowaniem mapy strony oraz pozycji. Nasze strony oferujemy w kilku formatach, od autorskich projektów graficznych z funkcjonalnościami na życzenie po platformy oparte na szablonach dla klienta dysponującego ograniczonego czasem lub budżetem.

Na zlecenie tworzymy serwisy wielkoskalowe w najnowszych technologiach, oferujemy konsultacje UX, makietowanie, projekty graficzne oraz wykonanie front-endu i back-endu, zaprojektowanie i wdrożenie autorskich funkcjonalności i skutecznych rozwiązań z zakresu SEM, usability, UX, Content Marketingu i więcej.

W ramach kreacji oferujemy pełen zakres usług, od makietowania, przez projekt graficzny aż po wdrożenie, wszystkie nasze realizacje są w pełni responsywne, charakteryzują się dobrym czasem ładowania oraz wysoką estetyką i intuicyjną architekturą layoutu.

Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z nami bezpośrednio aby skorzystać z naszych usług.