Tworzenie stron

Strony firmowe


Twoja strona w sieci to wizytówka twojej firmy.

Tworzymy strony firmowe, nasze strony służą zarówno firmom lokalnym jak podmiotom działającym na rynku krajowym a nawet europejskim, nasze strony tworzymy w WordPress jako najbardziej przyjaznym dla użytkownika formacie, wszystkie nasze strony są responsywne, reprezentują wysoki poziom estetyki i zawierają najnowsze funkcjonalności. Niezależnie od tego czy planujesz stronę opartą na autorskim projekcie graficznym czy potrzebujesz niedrogiej wizytówki na gotowym szablonie mamy ofertę dopasowaną do twoich potrzeb.

Strony firmowe oparte na dedykowanym projekcie graficznym.

Dla wymagającego klienta oferujemy strony wraz z dedykowanym projektem graficznym. Na życzenie wykonamy projekt graficzny uwzględniający życzenia i preferencje klienta, najnowsze trendy UX, uwzględnimy specyfikę branży oraz usability, gotowy projekt zostanie wdrożony w czasie nie dłuższym niż dwa tygodnie od wykonania. Wszystkie strony oparte na dedykowanym projekcie graficznym są responsywne, gwarantujemy również wysoką szybkość ładowania oraz czysty kod.

Strony firmowe oparte na gotowym szablonie

Dla klienta który chce wykonać stronę w oparciu o mniejszy budżet lub potrzebuje szybkiej realizacji oferujemy strony oparte na gotowych szablonach. W ramach realizacji proponujemy szeroki wybór szablonów dotyczących każdej branży i tematyki, od transportu, przez branżę finansową i medyczną aż po branże IT lub HoReCa. Po wybraniu szablonu i wysłaniu specyfikacji otrzymacie Państwo gotową, w pełni responsywną stronę firmową w czasie nie dłuższym niż siedem dni roboczych.