Poznaj wrocławskich
specjalistów sprzedaży!


Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami dla których praca jest pasją. City Media Solutions to zespół programistów, specjalistów do spraw marketingu oraz nowych technologii. Rośliśmy razem z krajowym rynkiem oraz rozwojem sieci, zdobywaliśmy doświadczenie we wciąż kształtującym się środowisku wolnorynkowym. Dzisiaj na potrzeby naszych klientów oddajemy wiedzę i doświadczenie zdobyte w ciągu dekady, połączone z kreatywną aplikacją najnowszych technologii.

Od specjalistów do spraw sprzedaży, komunikacji wizerunkowej, planowania i analiz rynkowych przez programistów, specjalistów SEO, specjalistów reklamy płatnej, mediów społecznościowych czy sprzedaży bezpośredniej. Nasz zespół zapewnia kompleksową opiekę i poradę, usługi reklamowe, promocyjne i sprzedażowe.

Dzięki szerokiej gamie specjalistów posiadamy wachlarz możliwości które pozwalają na sprostanie projektom wielokanałowym, zapewniamy usługi online i offline pokrywając pełne spektrum potrzeb naszych klientów.

Dlaczego CM Solutions?

gwarancja jakości

Gwarancja
jakości

Każdy klient ma dla nas wartość
Każdy projekt jest dla nas ważny
Jedyny standard to wysoki standard

duża szybkość reakcji

Technologia
i doświadczenie

Dziesięć lat doświadczenia
Najnowsze technologie
Sprawdzone rozwiązania

wyszkolony zespół

Profesjonalna
obsługa

Oferujemy bezpieczeństwo
Dzielimy się wiedzą
Wypracowujemy efekty

Nasza misja


Wierzymy że każda firma musi sprzedawać

Sprzedaż jest podstawą i sensem istnienia każdej firmy, popyt i podaż jej filarami. Naszą misją jest pomoc w sprzedaży i rozwoju naszych klientów, otworzenie nowych lub poszerzenie istniejących kanałów sprzedaży, zwiększenie widoczności oferty i budowa wizerunku.

Od największych w kraju po firmy lokalne, nasza oferta, nasza wiedza, wszystkie nasze technologie, każda godzina naszej pracy, każde wdrożone rozwiązanie jest podporządkowane tylko jednemu celowi: zwiększeniu sprzedaży usług i towarów naszych klientów.

gwarancja jakości

reklama w sieci

gwarancja jakości

tworzenie stron

gwarancja jakości

badania rynku

Co robimy


Budujemy sukces naszych klientów na fundamencie technologii

W dobie kompleksowego podejścia do budowy kanałów sprzedaży, hybrydowych kampanii oraz łączenia technologii i umiejętności miękkich jako fundamentu rozwoju firmy wierzymy że technologia jest przyszłością marketingu.

Od wdrażania platform e-commerce oraz serwisów firmowych, poprzez pozycjonowanie, linki płatne, obsługę programów partnerskich, budowę interaktywnych kanałów komunikacji i sprzedaży aż po budowę wizerunku, tworzenie struktur sprzedaży bezpośredniej oraz wsparcie istniejących ofert - posiadamy szerokie możliwości w zakresie wsparcia naszych klientów.

Łączymy konwencjonalne technologie i kanały sprzedaży z innowacyjnymi zastosowaniami umiejętności miękkich, komunikacji sprzedażowej i wizerunkowej.

Od lat nasze działania stanowią skuteczne wsparcie dla sklepów internetowych, firm stacjonarnych oraz projektów wielkoskalowych takich jak portale i serwisy internetowe.